Jan Augusta — portfolio

Marino Holidays Camping / camp v Dolních Počernicích v Praze / Klient: Marino Holidays Camping / 2007

Připravovaný projekt unikátního designového campu v pražských Dolních počernicích. Pozemek pro výstavbu campu se nachází v těsném sousedství chráněné přírodní oblasti. velkým rybníkem, který je hnizdištěm mnoha druhů vodních ptáků. Právě tento fenomen se stal výchozím inspiračním motivem vyzuálního stylu.

*Firemní styl Společnosti MARINO HOLIDAYS CAMPING vznikl ve spolupráci s Romanem Černohousem v rámci společného projektu JAN ROMAN.Marino_titul.gif, 5,1kB

S ohledem na druh poskytovaných služeb, byl logoznak komponovám jako optimistický a komunikativní symbol, který má velký potenciál využití v nejrůznějších propagačních i dárkových aplikacích. Při večerních procházkách kolem blízkého rybníka se hosté budou setkávat s místním vodním ptactvem. Proto nám přišlo vhodné využít tento jev jako hlavní motiv vizuálního stylu. Nechtěli jsme přinášet nějaký nový, s místem nesouvisející prvek, ale pracovat v souladu se zdejiším genius loci. Zároveň muselo jít o něco vhodného pro grafický jazyk. Symbol kachničky v sobě zároveň nese pocit pohodově strávených chvil.


Marino_logo.gif, 3,0kBMarino_vizitka.gif, 8,0kB

Marino_brozura.gif, 9,5kB

Marino_sticker.gif, 7,0kB

Marino_dress.gif, 3,6kB

Marino_drink.gif, 4,7kB

Marino_Duck.jpg, 8,6kB

Marino_today.gif, 7,6kB